Festiwal Verita Nostra

Festiwal na Facebook

BILETY

Głosy o zmroku

O zmroku dzień spotyka się z nocą - a świat realny ze światem ducha
O zmroku słyszymy głosy, które niosą prawdę o nas samych

Agencja Artystyczna Verità Nostra zaprasza na

Głosy o zmroku

II Festiwal Muzyczny Verità Nostra 2016

W styczniu 2016 roku na Mysiej 3 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Głosy o zmroku organizowanego przez Agencję Artystyczną Verità Nostra. W czasie tego muzycznego wydarzenia, które rozpocznie się 10 stycznia wystąpią najwyższej próby artyści muzyki klasycznej, jazzowej, oraz swingowo-popowej.

Powodzenie zeszłorocznej, pierwszej edycji festiwalu muzycznego przekroczyło nasze oczekiwania jako organizatorów nowego wydarzenia kulturalnego. Państwa aplauz i frekwencja podczas wspólnych niedzielnych wieczorów, utwierdziła nas w przekonaniu, że Głosy o zmroku to potrzebna inicjatywa, która integruje artystów i publiczność oraz skraca dystans między różnymi gatunkami muzycznymi.

Podobnie jak podczas zeszłej edycji, zapraszamy Państwa do uczestnictwa w koncertach różnorodnych artystów, reprezentujących swoją twórczością nurty klasyczne, elegancki jazz i porywający pop, w wyjątkowych aranżacjach. Zapraszamy do wysłuchania premierowych koncertów zapowiadających całe wydawnictwa muzyczne, które wkrótce po festiwalu ukażą się na rynku. Zapraszamy do poznania wszystkiego, czego jeszcze nie mieliście Państwo okazji wysłuchać oraz do spędzenia magicznych chwil w towarzystwie dobrze znanych utworów. Podczas edycji Głosów o zmroku 2016 zapraszamy nie na 8, a 9 koncertów – spotykamy się na ostatnim piętrze Mysiej 3 – dawnego budynku cenzury, który teraz rozkwita i szerzy kulturę, której łaknie społeczeństwo: otwartą, prężnie się rozwijającą i zróżnicowaną. To doskonała przestrzeń, której idee spotykają się z naszymi.

Zapraszamy – na koncerty i do rozmowy – tylko z Państwem możemy stworzyć szczególną atmosferę!

viola

Artyści

Artystów, występujących podczas koncertów festiwalu Głosy o zmroku łączy bardzo wiele – a dzieli tylko jedno – rodzaj uprawianej muzyki. Jazz, swing, pop, muzyka klasyczna pozornie wydawać się mogą sobie bardzo odległe. Jednak gdy przyjrzymy się postaciom, które pojawią się w każdą niedzielę stycznia na scenie Mysiej 3, zobaczymy, że łączy ich wyjątkowa wrażliwość, wybitny talent, umiejętność wyrażania emocji, a także to, że każde z nich jest mistrzem na swoim obszarze działań artystycznych. Mistrzem, od którego uczyć się będą całe rzesze adeptów. Jednocześnie nie ustają oni w pracy nad własnym warsztatem a przede wszystkim tworzą nowe projekty, nowe dzieła sztuki. Najbardziej charakterystyczna dla nich jest bowiem kreatywność i odwaga w budowaniu nowatorskich koncepcji – nie lękając się zmian wytyczają oryginalne artystyczne szlaki. Niektóre z nich mamy okazję dziś zaprezentować. Wreszcie sprawą, która ich również łączy, jest fakt, że pozostają pod opieką Agencji Artystycznej Verità Nostra – nie jest to, jak mamy nadzieję sądzić, przypadek.

jarek wist
JAREK WIST
 
jarek wist
BOGDAN HOŁOWNIA & WOJCIECH PULCYN
jarek wist
BARBARA PIOTROWSKA & MAKSYM RZEMIŃSKI
jarek wist
MARCIN KRÓL
 
jarek wist
JADWIGA KOTNOWSKA &
LESZEK POTASIŃSKI  
jarek wist
KWARTET AQUAMARINE
 
jarek wist
KUBA MOLĘDA
 
jarek wist
JANUSZ SZROM &
ZBIGNIEW WROMBEL
 

PATRONI FESTIWALU


Harmonogram koncertów

10 stycznia Niedziela godz. 18.00

CHRIS SCHITTULLI
Niezapomniane piosenki francuskie

BOGDAN HOŁOWNIA & WOJCIECH PULCYN
Johann Sebastian Bach - inspiracje jazzowe

17 stycznia Niedziela godz. 18.00

KWARTET AQUAMARINE
FEELIN'GOOD - koncert premierowy nowej płyty

KUBA MOLĘDA
Life is Music

24 stycznia Niedziela godz. 18.00

MICHAŁ BUCZKOWSKI, ALEKSANDER WILGOS
Melodie hiszpańskie na skrzypce i gitarę

KOCIN "KOCIŃSKI" TRIO
Proverbs 3:5

31 stycznia Niedziela godz. 18.00

PIOTR WROMBEL, MARIUSZ "FAZI" MIELCZAREK
Muzyka filmowa

JAREK WIST
Na swojej skórze

koncert specjalny

7 Lutego Niedziela godz. 18.00

MAKSYM RZEMIŃSKI

oraz

LUCJAN SZALIŃSKI BAŁWAS, ANNA CEGLIŃSKA,
MICHAŁ ZABORSKI, BARBARA PIOTROWSKA
Inception

Miejsce: Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II, pl. Bankowy 1

kultura, moda i design

w dawnej cenzurze

Dom handlowy MYSIA 3 to miejsce w samym sercu miasta, w którym kiedyś mieścił się Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk. Po latach cenzurowania, adres ten wreszcie zaczął kojarzyć się ze sztuką na najwyższym poziomie. Obecnie budynek pełni rolę centrum spotkań kulturalnych, modowych, a także towarzyskich. Organizowane tu m.in. wydarzenia muzyczne idealnie wpisują się w klimat miejsca. Prócz sklepów znanych marek, odnaleźć można tu również galerię fotografii Leica Gallery, która dopełnia artystyczne oblicze Mysiej. Zapraszamy na Mysią 3!

Rezerwacja Biletów

Wybierz karnet i kliknij

bilety bilety bilety bilety bilety

Informacje i telefoniczna rezerwacja biletów

+48 509 951 294

Bilety także do nabycia w sieci Eventim (www.eventim.pl) oraz zawsze bezpośrednio przed koncertem.
Informujemy, że miejca siedzące są nienumerowane, a ich ilość jest ograniczona.